Blog o modzie

Nowoczesna moda

Nie wielu ludzi wie, czym tak naprawdę jest taping. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest to stosunkowo nowa metoda, pomimo iż ma ona swoje początki już w tradycyjnej medycynie chińskiej oraz europejskiej.

Od pewnego czasu, jest ona stosowana zarówno przez fizjoterapeutów dla ludzi jak i dla zwierząt. Metoda ta polega na przyklejaniu na ciele, w odpowiednich miejscach specjalnych plastrów. Ich działanie polega przede wszystkim na łagodzeniu bólu, oraz poprawy uszkodzeń mięśni. Plastry tego rodzaju mają strukturę oraz budowę zbliżoną do naturalnej skóry. Co ciekawe, pomimo iż potrafią one złagodzić a nawet całkiem usunąć ból, nie zawierają żadnych środków farmaceutycznych, które mogłyby powodować takie działanie.

Prócz tego, że plastry tego typu można zastosować przy urazach mięśni oraz stawów, sprawdzą się one równie dobrze w przypadku upośledzonego funkcjonowania układu limfatycznego. Można je także nosić nawet kilka dni, bez odklejania. Dostępne są również wersje plastrów wodoodpornych. Stosując pierwszy raz plastry nie zawsze należy spodziewać się efektów. Czasami potrzeba na nie kilku dni. W innych przypadkach natomiast zastosowana technika przynosi efekty niemal natychmiastowe.

Sprawdź produkty Kinesiotaping od Kinesio.com.pl – zapraszamy.

Szampon przeznaczony do włos

Stosowanie produktów pielęgnacyjnych to podstawa w dbaniu o wygląd naszych ...

Styliści - kim oni są?

Wybór stylisty jest bardzo ważny, bo każdy mężczyzna powinien wyglądać ...

Jak zostać hostessą?

Praca hostessy nie należy do łatwych zajęć, ponieważ trzeba liczyć ...

Markowa odzież

Dzisiaj ceny markowej odzieży nie są już takie wysokie jak ...

Sukienki dla większych pań

Sukienki można kupić niemal wszędzie. Panie puszyste są ulubionymi klientkami ...