Blog o modzie

Nowoczesna moda

E-papieros na pewno pomoże rzucić palenie. Dzięki niemu każda osoba poczuje się lepiej, zdrowiej i bardziej optymalnie. Papieros tradycyjny truje, śmierdzi oraz jest obrzydliwy. Papieros elektroniczny służy do zaspokajania głodu – nie pragnienia jedzenia i picia, lecz głodu nikotynowego. Nikotyna dociera do płuc i truje. E-papieros nie śmierdzi, nie truje, pomaga zwalczać nałóg. Jednak niektóre osoby traktują go jako formę zastępczą i nie wierzą, że można całkiem rzucić palenie. A jednak jest to całkiem realne. Coraz słabsze płyny pozwalają odzwyczaić się od palenia. Dzięki temu każdy palacz może zmienić nawyki i zaoszczędzić na wydatkach oraz odbudować własne zdrowie i dobre samopoczucie.

E-papieros jest rozrywką?

Czy e-papieros jest rozrywką? Czy warto sięgać po niego? Na pewno nie – osoby, które wcześniej nie paliły, powinny jednak pozostać przy innych rozrywkach. E-papieros jest średnią rozrywką i nie warto się nią bawić. Lepiej sięgać po inne rzeczy niż elektroniczne papierosy. Nie jest to zabawa dla dzieci i młodzieży, lecz osób dorosłych, odpowiedzialnych. Palenie papierosa jest silnym nawykiem. Palacze boją się, że bez papierosa nie będzie im w życiu dobrze. Rytuał palenia pozwala im żyć lepiej, spokojniej, bez trzęsących się rąk oraz pragnienia szukania nikotyny.

5

Tymczasem wcale nie trzeba kupować zwyczajnych papierosów. E-papieros wyzwala od nałogu, pozwala dojść do siebie i cieszyć się życiem bez nikotyny, bez paskudnych papierochów.

E-papieros to wydatek rzędu 200-400 złotych, lecz radość całkiem spora. Papierosy dają radość, zadowolenie oraz ogromną satysfakcję. Dzięki nim każdy nałogowiec może wyzwalać się z nałogu. Po kilku miesiącach nawet e-papieros nie będzie potrzebny, stanie się zbędną zabawką. Zaoszczędzone pieniądze pozwolą na uprawianie drogiego hobby, sportu lub zajmowanie się zwiedzaniem innych krajów.

Rocznie można zaoszczędzić od trzech do pięciu tysięcy złotych – jest to nawet pewna fortuna. Dzięki temu można mieć radość z życia i lepsze zdrowie oraz samopoczucie. Warto zatem wybrać dla siebie samego to, co najlepsze.

więcej na: moj-fajek – e-liquid

Szampon przeznaczony do włos

Stosowanie produktów pielęgnacyjnych to podstawa w dbaniu o wygląd naszych ...

Styliści - kim oni są?

Wybór stylisty jest bardzo ważny, bo każdy mężczyzna powinien wyglądać ...

Jak zostać hostessą?

Praca hostessy nie należy do łatwych zajęć, ponieważ trzeba liczyć ...

Markowa odzież

Dzisiaj ceny markowej odzieży nie są już takie wysokie jak ...

Sukienki dla większych pań

Sukienki można kupić niemal wszędzie. Panie puszyste są ulubionymi klientkami ...